Masaże manualne

Dollarphotoclub_62632383MASAŻ KLASYCZNY LECZNICZY

Celem tej metody jest leczenie objawów chorobowych, a także zapobieganie ich powstawaniu. Masaż klasyczny jest także wykonywany jako masaż kondycyjny poprawiający wygląd skóry oraz pobudzający pracę mięśni.Zwykle manualny masaż leczniczy polega na rozluźnianiu mięśni oraz łagodzeniu napięcia psychicznego, co przynosi ulgę i uczucie odprężenia. Ten rodzaj masażu zwiększa dopływ krwi do masowanego miejsca, dzięki czemu proces leczenia zostaje przyspieszony. Doskonale nadaje się dla osób, które długo pracują, nie mają czasu i siły na regularne ćwiczenia.

 

 

Woman having hot stone spa massage of back in beauty salon

MASAŻ RELAKSACYJNY

Wprowadza w stan pełnego odprężenia, pozwala się wyciszyć po dniu pełnym stresów. Masaż relaksacyjny działa rozluźniająco na mięśnie oraz poprawia kondycję skóry poprzez zastosowanie odpowiednich kosmetyków do masażu.

 

 

 

 

MasażStawuKolanowego2MASAŻ SPORTOWY

Ten typ masażu manualnego skierowany jest do osób intensywnie trenujących zawodowo. Wykonywany jest w różnym zakresie, w zależności od typu uprawianego sportu, etapu zaawansowania oraz czasu treningowego.

 

 

 

MASAŻ ODCHUDZAJĄCY Wykonywany jest u osób stosujących dimasaz-odchudzajacy-olkusz-anna-brodzinska-masaze-i-rehabilitacja-domowaetę odchudzającą. Wspomaga odchudzanie, można wyraźnie zauważyć działanie masażu w tych partiach ciała, w których redukcja tkanki tłuszczowej jest najmniejsza. Polecam również zabiegi Endermologii LPG i masażu bańką chińską.