Endermologia LPG

image1

Endermologia LPG to jedna z najskuteczniejszych metod redukcji cellulitu, rozstępów, leczenia blizn, wyszczuplania sylwetki i modelowania ciała oraz ujędrniania skóry. Metoda Endermologie® opracowana przez francuską firmę LPG®. Systems jest wykorzystywana od 20 lat (w Polsce od ponad 9 lat) i oferuje: estetyczne, sportowe oraz terapeutyczne zabiegi na ciało i twarz, szyję, dekolt, biust. Badania kliniczne dowodzą, że endormologia LPG jest najskuteczniejszą metodą leczenia i redukcji cellulitu. Poza zastosowaniami z zakresu medycyny estetycznej (drenaż limfatyczny, poprawa napięcia i ujędrnienia skóry, wyszczuplenie itp.), endormologia LPG wykorzystywana jest również w programach sportowych (przygotowanie do wysiłku mięśni, powięzi, ścięgien, więzadeł; regeneracja powysiłkowa) oraz stosowana jako wspomaganie leczenia kontuzji mięśni, urazów wiązadeł i ścięgien.

W trakcie zabiegu pacjent ma na sobie specjalnie zaprojektowany kostium tzw. endermowear. Endermologia LPG pozwala na leczenie celulitu w miejscu jego powstawania. Oddziałując na tkankę łączną, daje lepsze efekty niż inne metody redukcji celullitu. Endermologia ma działanie wygładzające, rozluźnia napięte mięśnie, spłyca rozstępy i redukuje blizny, uelastycznia skórę. Ponadto zabiegi relaksują i odprężają ciało łagodząc objawy stresu, a oczyszczenie ciała z substancji toksycznych pozwala skórze odzyskać promienny, młody i zdrowy wygląd.

Czas zabiegu wynosi około 40 minut. W początkowej fazie endermologię LPG wykonuje się dwa razy w tygodniu, natomiast później jeden raz w tygodniu. Rezultaty są widoczne po pierwszym zabiegu. Jeżeli jednak oczekujemy optymalnych efektów proponujemy wykonanie od 10 -20 zabiegów. Liczba zabiegów na ciało uzależniona jest od oczekiwań klientki oraz predyspozycji. Skuteczne działanie endermologii w leczeniu celulitu zostało potwierdzone atestem FDA.

Rezultaty jakie osiąga się dzięki Endermologie® zależą od indywidualnych cech budowy, fizjologii i nawyków żywieniowych.]endermologie

Jakie są przeciwwskazania do zabiegu Endermologii:

  • ciąża,
  • żylaki,
  • aktywna choroba nowotworowa.

W celu przeprowadzenia zabiegu i pytań szczegółowych dotyczących jego przebiegu zapraszam do skorzystania z bezpłatnej konsultacji.